Fikri haklar çözümlerinizde doğru ve güvenilir adres

Mundo Ip, sektördeki 15 yıllık tecrübesini, müvekkillerinin haklarını en doğru şekilde kazanabilmesi adına, müvekkilleri ile paylaşmak için yola çıkan bir danışmanlık firmasıdır.

Gizem Dilan Özmen

2005 yılından beri sınai mülkiyet alanında çalışmaktayım. İşin mutfağında yetişme ve birçok büyük portföyle çalışma fırsatı bulduğum bir kariyer hayatına sahibim. 2009 yılından beri resmi olarak marka ve patent vekilliği unvanını kazandım. 2011 yılı itibarı ile çalıştığım firmada yöneticilik yapmaya başladım ve 9 yıllık yöneticilik sürecimde hem yönettiğim portföyler hem de karşılaştığım örnek durumlar nedeni ile alanımda profesyonelleşme fırsatına sahip oldum. Deneyimim süresince farklı disiplinlerde uzman 20 kişilik ekibin kontrolü, sorumluluğu ve liderliği ile sağladığım kazanımı şimdi kendi işimde müvekkillerim için bir avantaj olarak öne çıkarmaktayım. 2018 yılı itibarı ile Kalite Yönetim Temsilciliği ve Bilgi Güvenliği Yönetim Temsilciliği yapmam hizmet sektörüne müvekkil gözü ile bakabilmeme büyük katkı sağlamıştır. Müvekkillerimle kurduğum sıcak, yapıcı ve anlık iletişim sayesinde müşteri memnuniyeti konusunda uzun yıllardır olumlu geri bildirimler almaktayım. Gönül bağı ve dostluğun ön planda olduğu, butik hizmet anlayışı ile fikri haklar alanında farklı bir bakış açısı yaratmak en büyük hedefimizdir.

Firmamız Hakkında

Dijitalleşme, sanayi 4.0 ve yapay zeka konuştuğumuz şu günlerde fikir ürünleri eskiye göre çok daha değerli hale geldi. Yaratıcılık bireyleri ön olana çıkaran yegane unsurken firmalar da yaratıcı ve inovatif bireylerle rakiplerinden sıyrılıyorlar.

Rekabetin en önemli temellerinden biri fikir ürünlerini bulan kişi ve bu kişilerin çalıştığı kurumlara kanunun tanıdığı münhasır haklardır.

Bu hakları doğru şekilde elde eden hak sahipleri rakiplerine göre hep bir adım önde olacaklar.

Mundo Ip sektördeki 15 yılı aşkın tecrübesini müvekkillerinin haklarını en doğru şekilde kazanabilmesi adına müvekkilleri ile paylaşmak için yola çıkan bir danışmanlık firmasıdır.

Odağına müvekkilleri alan, niceliği değil niteliği önemseyen, fikir ürünlerini kendine aitmiş gibi hissederek her türlü çözümü sunan ekibi ile müvekkillere olduğu kadar ekosisteme de faydalı olmayı hedeflemektedir.

Yalnızca yurtiçinde değil yurtdışında da istenilen tüm ülkelerde fikir ürünlerinin korunmasını sağlamayı ve bu ülkelerde elde edilen hakların sağladığı avantajların kullanılabilmesi için müvekkillerini global olarak temsil etmeyi misyonu olarak benimsemiştir.

TOP